Home » Rezerwacja biletów lotniczych

Rezerwacja biletów lotniczych

Transport lotniczy jest dość popularny dlatego rezerwacja biletów to dość powszechny problem dla wielu użytkowników linii lotniczych. Aczkolwiek korzystając z naszej oferty dotyczącej rezerwacji i kupna tanich biletów lotniczych problemy te wydają się drobnostką. Otóż oferujemy państwu dwa możliwe rozwiązania: pierwszym jest rezerwacja internetowa, która polega na korzystaniu z usług on-line. Otóż nasza wyszukiwarka internetowa jest super nowoczesnym systemem poszukiwania tanich biletów, który jest prosty w obsłudze.

Wystarczy w odpowiednie rubryki wpisać dane dotyczące lotu, czyli datę wylotu i miasto wylotu i miasto docelowe, ilość rezerwacji oraz czy ma być to podróż w jedną czy w dwie strony, a system samodzielnie pokaże nam bilety od najtańszych do najdroższych, a użytkownik samodzielnie określi jaki przelot mu odpowiada. Drugim sposobem jest rezerwacja telefoniczna. Naszą infolinię obsługują rzetelni i kompetentni konsultanci, którzy potrafią zgodnie z naszymi wskazówkami kupić nam odpowiedni tani przelot. Dodatkowo konsultanci poinformują nas o wszystkim czego chcemy się dowiedzieć o danej linii lotniczej, trasie, sposobie zakupu i zapłaty. Jak widać oba sposoby są dziecinnie proste i na pewno każdy sobie poradzi z ich obsługą.

Jeżeli zaś chodzi o formy płatności to użytkownik może wybrać spośród kilku możliwości, od przelewu bankowego poprzez wpłatę gotówkową i przelew on Line, aż do zapłaty z karty kredytowej. Najbardziej popularną formą jest oczywiście przelew on-line, ponieważ praktycznie każdy użytkownik posiada internetowe konto, z którego może dokonać płatności. Oczywiście po zarezerwowaniu biletu dzięki naszej wyszukiwarce można również za jej pomocą dokonać wszelkich koniecznych zmian na bilecie oraz otrzymać informację dotyczące szczegółów lotu.

Możesz zarezerwować tanie bilety lotnicze na loty z praktycznie każdego lotniska w Polsce, bez względu na to, czy Twoim punktem wylotowym będzie lotnisko Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Rzeszów Jasionka, Warszawa Okęcie czy też inne.